26 Şubat 16
Keşif

Tam tadında “Verita Gurme Kivi” nedir?

Meyveli Rehber

Verita Gurme Kivi, tadı damağınızda kalacak bir lezzet deneyimi yaşamanız için yüksek standartlarda ve titizlikle yönetilen bir sürecin ürünü.

Her zaman tam tadında ve tam kıvamında olmayı hedefleyen bu sürecin en önemli koşulu, meyvenin hasat için gerekli olgunluğa erişmesi. Aksi halde kivi, asla gerçek lezzetine ve kıvamına ulaşamıyor. Son derece lezzetsiz, sert ve yenmeyecek kadar lifli olabiliyor.

Ürünün yetiştirildiği bölge, üretim yöntemi, ideal ortamında taşınması ve saklanması ise kaliteyi belirleyen diğer etkenler.

 

Sadece en iyiler “Verita Gurme Kivi” olabilir.

Verita’nın deposuna ulaşan ürünler Verita Kalite Standardı kontrolüne tabi tutuluyor. Verita Gurme Kivi, Global GAP (İyi Tarım Uygulamaları) kriterlerine uygun olarak üretiliyor, doğru zamanda hasat ediliyor, ideal ortamında taşmıyor, saklanıyor; böylece tam tadında ve kıvamında sizinle buluşuyor.

Verita Gurme Kivi, özel bir sürecin ürünü. Sadece hasat için gerekli olgunluğa erişen kiviler toplanıyor. Brix* oranı en az %6.4 olmayan kiviler, hasat edilmiyor ve %12.5’e ulaşmadan satış noktasına gönderilmiyor.

*Brix, suda çözünebilen kuru madde oranıdır. Meyveye lezzetini verir.

 

Siz de tam kıvamında, tam tadında Verita Gurme Kivi’yi dunyaninmeyvesi.com‘dan online sipariş etmek için tıklayınız.

 


 

Etiketler: ,

Henüz Hiç Yorum Yapılmamış!

İlk Yorumu Sen Atmak İster Misin?

YORUM EKLEYİN

*

Meyveli Rehber’den haber almak için