HAKKIMIZDA

Meyveli Rehber, sadece meyve biraz da sebzeyle ilgili bildiği her şeyi sizinle paylaşma arzusuyla Türkiye’nin önde gelen meyve markası Verita’nın, 19. yaşına özel olarak ilk defa 2015 Sonbahar’ında yayın hayatına başladı.

 

Yeniden sizinle

3 yıllık serüveninde 100.000 adetten fazla basılan Meyveli Rehber; mango, kivi, avokado, orman meyveleri, çarkıfelek, taze zencefil, ananas, Hindistan cevizi, jackfruit, taze zerdeçal, yaban mersini, demirhindi ve kuşkonmaz gibi onlarca meyve ve sebzeyi konuk etti.

Daha sürdürülebilir ve aktif içerikleriyle dijital dönüşümünü tamamlayan Meyveli Rehber, kullanıcı dostu ara yüzüyle hayatınıza lezzet, sağlık ve yenilik katmak için meyvelirehber.com’da yeniden sizinle!

 

Meyve dünyasında ilham verici keşifler

Türkiye ve dünyada bir meyve markasının son kullanıcıya yönelik hazırladığı ilk ve tek yayın olma özelliğini taşıyan Meyveli Rehber; daha iyi, daha güzel, daha sağlıklı, daha lezzetli, daha saf olana ulaşmayı ve sizinle buluşturmayı istiyor; hayatı birazcık daha iyileştirmeye, güzelleştirmeye bir katkısı olabileceğini umuyor.

 

 

 

Verita Meyveli Rehber ile meyve dünyasında ilham verici keşifler yapabilir, yenilikleri takip edebilir, en taze, en kaliteli meyve ve sebzeleri bulabileceğiniz yerleri öğrenebilir, birbirinden sağlıklı ve lezzetli tariflere ulaşabilirsiniz. Sağlıklı beslenmelerini teşvik etmek amacıyla çocuklara özel hazırlanmış sevimli ve eğlenceli meyveli sunumlardan da faydalanabilir, alanında uzman kişilerin sizin için hazırladıkları yazılarla hayatınıza keyif ve enerji katabilirsiniz.

Meyveler arasındaki görünmeyen farkları, meyveleri nasıl seçeceğinizi, nasıl hazırlayacağınızı, nasıl saklayacağınızı, yaratıcı yönünüzü ortaya çıkaracak önerileri, merak ettiklerinizi ve daha fazlasını Verita Meyveli Rehber’de bulabilirsiniz.

 

Tarif gönderin, yazar olun

Siz de keşfettiklerinizi paylaşmak, eşsiz tariflerinizi yayınlamak ya da Meyveli Rehber’de yazar olmak isterseniz bize merhaba@meyvelirehber.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Sağlık, tazelik, mutluluk ve enerji dolu, keyifli okumalar dileriz…

Meyveli Rehber’den haber almak için